Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/tivaco/public_html/libraries/cms/application/cms.php on line 464
اخبار - شرکت دانش بنیان تیوا

آرشیو اخبار

 • برگزاری آزمون پیشرفته آسکی الکترونیکی در گروه داخلی با همکاری شرکت دانش بنیان پیشگامان ایده گستر تیوا

  شرکت پیشگامان ایده گستر تیوا مستقر در مرکز رشد فناوری اطلاعات علوم پزشکی موفق به برگزاری آزمون آسکی الکترونیکی در تاریخ دهم دی ماه برای 75 دستیار داخلی گردید. به گفته دکتر حبیبی مدیرعامل شرکت تیوا در این آزمون که در محل سالن کنفرانس گروه داخلی دانشگاه برگزار شد، دستیاران گروه داخلی با لپ تاپ های شخصی خود و با درجه امنیت بسیار بالا سوالات مجازی طراحی شده را در محیط تحت وب (اینترانت) پاسخ داده و در پایان آزمون نتایج و پاسخنامه آزمون را مشاهده نمودند.

  طراحی حرفه ای سوالات با مدیا هایی شامل فیلم و عکس، با استفاده از شیوه های نوین سوالات الکترونیکی مانند سوالات تطابقی، عبارت کوتاه، پاسخ بر تصویر و ... از ویژگی های انحصاری این آزمون بوده است که بیانگر پیشرفت و بهبود نرم افزار آزمون نسبت به نسخه قبلی خود می باشد.

  دکتر شمس مدیر گروه داخلی نیز در خصوص امکانات این آزمون افزود: در این آزمون علاوه بر مراقبت حضوری، مراقبت ویژه از طریق مشاهده مستقیم صفحات لپ تاپ های تمام دستیاران بر روی مانیتور بزرگ گروه نیز انجام شده است.

 • برگزاری نمایشگاه توانمندی شرکت های دانش بنیان مستقر در مراکز رشد فناوری دانشگاه علوم پزشکی شیراز

  نمایشگاه توانمندی شرکت های دانش بنیان مستقر در مراکز رشد فناوری دانشگاه علوم پزشکی شیراز همزمان با مراسم روز پژوهش در تاریخ پنج شنبه، سوم دی ماه 94 با حضور دکتر ملک زاده معاون محترم تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی، دکتر ایمانیه ریاست محترم دانشگاه و جمعی از معاونین و مدیران محترم دانشگاه افتتاح و برگزار گردید. در این نمایشگاه که به همت دبیرخانه مراکز رشد فناوری دانشگاه برگزار گردید تعداد 41 شرکت دانش بنیان از مجموع 6 مرکز رشد فناوری دانشگاه (در حیطه های دارویی، بیوتکنولوژی، فناوری اطلاعات، طب سنتی، تجهیزات پزشکی و سلول های بنیادی) به ارائه آخرین محصولات و دستاوردهای دانش بنیان خود پرداختند.

   

  همچنین در حاشیه این نمایشگاه از دو محصول دانش بنیان شرکت های مستقر در مرکز رشد فناوری اطلاعات با حضور جناب آقای دکتر ملک زاده رونمایی گردید.

  در پایان بازدید از نمایشگاه، دکتر ملک زاده متن زیر را در دفتر یادبود این نمایشگاه درج نمودند:

  "بازدید از شرکتهای مستقر در مرکز رشد دانشگاه علوم پزشکی شیراز موجب مسرت و خوشحالی و امیدواری فراوان گردید. امیدوارم در آینده شاهد تولید محصولات مفید جهت عرضه بازار سلامت در ایران و کشورهای همجوار گردد."


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/tivaco/public_html/templates/cubic/html/com_k2/templates/default/category.php on line 254
صفحه1 از4